Závoz pelet cisternou - komfortní doprava až do domu

 Pro objednání volejte na: 604 299 944 nebo pište na: mrlina@biomac.cz

 

Zajišťujeme pro své zákazníky komfortní dopravu až do domu. Pelety vám domů přiveze kvalifikovaný řidič. Cisterna je schopna dopravit na jeden závoz tři druhy pelet s celkovou váhou 26 tun. Doprava je zdarma včetně zafoukání do zásobníku. Pelety jsme schopni foukat až do vzdálenosti 30 m.

Naše cisterna je certifikovaná evropskou normou EN PLUS s registračním číslem 002. Zákazníkům tak garantujeme kvalitní zafoukání pelet do zásobníku včetně odsávání prachu. Nezanáší se tak zásobník ani dopravní cesty ke kotli a je tak zaručena vysoká životnost vašeho zařízení. 

Závoz pelet cisternou

 

Díky naší síti logistických center po celé ČR garantujeme rychlé vyřízení vaší poptávky. Závoz pelet k vám do zásobníku bude zajištěn v co nejkratší době, maximálně do pěti pracovních dní. 

 

  

Doprava balených pelet v Big Bagu nebo balení pelet v sáčcích je zajištěna kamionem v množství 22 až 24 tun. Naše logistika vám zajistí dodání pelet v co nejkratší době na vámi zvolenou adresu vykládky.

  

 

Firma BIOMAC vám garantuje spolehlivou přepravu vašich pelet k vám ke kotli nebo do zásobníku. Rychlost závozu garantujeme rozsáhlou sítí logistických center a zázemím vozového parku. Nabízíme také možnost odsátí nekvalitních pelet z vašeho zásobníku naší cisternou a následně dodávku pelet nových.

 

Pro objednání volejte na: 604 299 944 nebo pište na: mrlina@biomac.cz

Ökobrennstoffe für SieRSSStartseitelanguagecz|en|de