Doprava ekopaliv

 

biomac doprava kamion 3

ROZVOZ PALET - hydraulická plošina

 

Vzhledem k tomu, že máme několik prodejních míst po celé ČR, jsme schopni Vám nabídnout závoz našich produktů až do domu. Zavážíme od jedné tunu až po 24 tun.

Podmínky dopravy jsou na každém prodejním místě jiné, proto při objednávce jakéhokoliv našeho produktu Vás bude kontaktovat náš spolupracovník, se kterým se dohodnete na podmínkách a termínu závozu.

 

PRO KAŽDOU PRODEJNU JSOU JINÉ PODMÍNKY ! 

 

 

 

 

ROZVOZ PELET - cisterna - více info http://www.peletybiomac.cz/

 

Zajišťujeme pro své zákazníky komfortní dopravu až do domu. Pelety vám domů přiveze kvalifikovaný řidič. Cisterna je schopna dopravit na jeden závoz tři druhy pelet s celkovou váhou 23 tun.

 

 

 

Doprava je zdarma od 4 tun včetně zafoukání do zásobníku. Naše cisterna je certifikovaná evropskou normou ENplus s registračním číslem CZ302. Zákazníkům tak garantujeme kvalitní zafoukání pelet do zásobníku včetně odsávání prachu. Nezanáší se tak zásobník ani dopravní cesty ke kotli a je tak zaručena vysoká životnost vašeho zařízení.

 

Firma BIOMAC vám garantuje spolehlivou přepravu vašich pelet k vám ke kotli nebo do zásobníku. Rychlost závozu garantujeme rozsáhlou sítí logistických center a zázemím vozového parku. Nabízíme také možnost odsátí nekvalitních pelet z vašeho zásobníku naší cisternou a následně dodávku pelet nových.

Schéma závozu pelet cisternou

 

 

Galerie

Ekopaliva pro vásRSSDoporučitHlavní stránkalanguagecz|en|de