Kariéra

BIOMAC - volná místa

Volná místa

Jsme největší výrobce a dodavatel ekopaliv z dřevní biomasy v ČR s 25 letou činností v oboru. Vyrábíme a dodáváme dřevěné brikety a pelety všech tvarů a velikostí včetně doplňkového zboží. Naše ekopaliva dodáváme domácnostem, firmám, supermarketům a to jak v ČR, tak i do zahraničí.

  1. Všeobecný účetní

Všeobecný účetní

Co vás čeká:

  • kompletní vedení podvojného účetnictví,
  • účtování na střediska a zakázky,
  • účtování a vedení pokladny, vystavených a přijatých faktur, bankovních výpisů (CZK, EUR), provádění plateb závazků,
  • účtování skladových operací (příjemky, převodky, průvodky, výdejky),
  • účtování interních dokladů (mzdy, zápočty, odpisy, uzávěrkové operace),
  • vedení evidence majetku,
  • zpracování mezd, vedení personální evidence,
  • měsíční a roční účetní uzávěrky,
  • evidence a zpracování daňových přiznání (DPH, daně z příjmu právnických a fyzických osob, silniční daně a příp. dalších),
  • správa účetního archivu, příjmu a odesílání pošty, vyřizování běžné korespondence,
  • zajišťování styku s bankou, finančním úřadem, správou sociálního zabezpečení a dalšími institucemi.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zkušenosti na pozici všeobecný účetní, včetně evidence mezd a personalistiky,
  • VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou ekonomického nebo finančního směru,
  • praxi v oboru ekonomie a účetnictví min. 3 roky,
  • znalost práce na PC – MS Office, účetní programy, znalost IS K2 vítána,
  • samostatnost při práci, komunikativní schopnosti, aktivní pracovní nasazení.

Co vám můžeme nabídnout

  • práci na trvalý pracovní poměr mezi fajn lidmi ve stabilní rodinné firmě, které se daří,
  • během 3 měsíční zkušební doby si u nás vyděláte 19.000 – 24.000 Kč/měsíc,
  • podle osobních a firemních výsledků dostanete jako všichni naši zaměstnanci 1x letní a 1x zimní prémii až do výše 8.000,- Kč,
  • služební mobil i pro soukromé volání + benefitní volání pro rodinné příslušníky,
  • slevy na firemní výrobky a služby, příspěvky na závodní stravování, další firemní benefity.

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis (s fotografii) a s motivačním dopisem na e-mail: sekretariat@biomac.cz. Pečlivě čteme každý dopis a všem odpovídáme.

Čerpání podpory v Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky v rámci projektu „Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti“

Odkaz na přehled čerpání:

Ekopaliva pro vásRSSDoporučitHlavní stránkalanguagecz|en|de