Kariéra

BIOMAC - volná místa

Volná místa

Jsme největší výrobce a dodavatel ekopaliv z dřevní biomasy v ČR s 25 letou činností v oboru. Vyrábíme a dodáváme dřevěné brikety a pelety všech tvarů a velikostí včetně doplňkového zboží. Naše ekopaliva dodáváme domácnostem, firmám, supermarketům a to jak v ČR, tak i do zahraničí.

  1. Řidič cisterny dřevěných pelet

Řidič cisterny dřevěných pelet

Koho hledáme:
Hledáme nového kolegu řidiče pro rozvoz dřevěných pelet cisternou s foukáním do zásobníků domácností, škol, hotelů a firem v oblasti Prahy a Čech s výchozím místem a parkováním v Berouně.

Co vás čeká:

  • na nákladních místech natankovat do cisterny s tandemovým přívěsem dřevěné pelety a ty dle plánu závozu dovézt a nafoukat zákazníkům do jejich zásobníků,
  • podle dodané hmotnosti pelet vyúčtovat a zinkasovat platby od zákazníků a předat je nadřízenému,
  • provádět pravidelnou základní údržbu autocisterny s přívěsem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • úplné střední odborné vzdělání – nejlépe vyučen v tech. oboru, např. automechanik,
  • min. 5 let praxe v profesi řidič nákladního vozidla,
  • zkušenosti s řízením nákladních vozidel s přívěsem - tandemem, praxe na cisterně vítána,
  • platný řidičský průkaz sk.C a E, platný profesní průkaz, digitální karta řidiče,
  • svědomitost, spolehlivost, odpovědnost, fyzickou a manuální zručnost,
  • komunikační schopnost, slušné vystupování u zákazníků,
  • samostatnost při práci, aktivní pracovní nasazení a loajalitu k firmě,
  • znalost regionu Čech vítána,
  • vhodné bydliště Beroun a okolí.

Co vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci na trvalý pracovní poměr ve stabilní rodinné firmě, které se daří,
  • pracovní dobu Po-Pá (každý víkend doma),
  • garantovanou mzdu 25.000 Kč + prémiové ohodnocení 5.000 Kč,
  • 13. plat letní a 14. plat vánoční dle osobních a firemních výsledků,
  • diety dle zákona,
  • služební mobil i pro soukromé volání + benefitní volání pro rodinné příslušníky,
  • sleva na firemní výrobky/služby.

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis (s fotografií) a s motivačním dopisem na email: sekretariat@biomac.cz. Pečlivě čteme každý dopis a všem odpovídáme.

Čerpání podpory v Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky v rámci projektu „Vzdělávejte se pro růst! – pracovní příležitosti“

Odkaz na přehled čerpání:

Ekopaliva pro vásRSSDoporučitHlavní stránkalanguagecz|en|de