Zajímavé odkazy

V této sekci uvádíme odkazy na zajímavé články a video o společnosti Biomac a jejich produktech.

 


Foto stánku Biomac na 5. ročník veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM, který se konal od 16.9. do 20.9.2014  v Praze Letňany.

Stánek BIOMAC


 

Stánek Biomac na Rodeo mistrovství ČR 2013 v Šiklově mlýně.

V letošním roce jste mohli viděl stánek Biomacu v areálu Šiklova mlýna - zábavní areál, který pořádá programy pro celou rodinu.

 

Našim zákazníkům jsme rozdávali vstupenky 1+1 zdarma. Děkujeme všem za jejich návštěvu na našem propagačním stánku.

 

Podrobnosti o akci naleznete zde: http://www.sikland.cz/aktivity-a-sluzby/rodeo-mistrovstvi-cr-2013/


Manažer roku v odvětví zpracování dřeva

Ing. Zdeněk Černý, majitel a jednatel společnosti BIOMAC s.r.o. získal ocenění Manažera roku 2012 v odvětví Zpracování dřeva.

 přebírá cenu Manažera roku

 Foto: Ing. Zdeněk Černý – přebírá cenu Manažera roku

 

Stalo se tak na galavečeru v rámci udílení prestižních cen Manažer roku 2012 ve čtvrtek 25. dubna 2013 v Praze na Žofíně.

Vyznamenání přichází v roce, kdy společnost BIOMAC  slaví již 13 let působnosti na českém a evropském trhu a je největším českým výrobcem a dodavatelem paliv z dřevní biomasy. Společnost do současnosti postavila 39 výrobních zařízení na ekopaliva zn. BIOMAC s výrobní kapacitou přesahující 150.000 tun slisovaných ekopaliv za rok.

Odborná porota ocenila především dlouhodobý a konzistentní vývoj společnosti od malé rodinné firmy až po největšího českého výrobce ekopaliv. Dále porota ocenila jak exportní úspěchy, tak i dlouhodobě vynikající prodejní výsledky v tuzemsku.

„Ocenění Manažera odvětví chápu jako úspěch celé firmy a týmu mých spolupracovníků, říká Ing. Zdeněk Černý, majitel a jednatel společnosti.

 


Dopady ZELENÁ ÚSPORÁM - dopis od Klastru Česká peleta

přiložený dopis najdete zde


Brikety made in Uničov zná celá Evropa

 Článek uveřejněný v Mladé Frondě 12.5.2012.

http://ceska-peleta.cz/zpravy-z-tisku/brikety-made-in-unicov-zna-cela-evropa/


 

Video: Cesty k úspěchu - profil podnikatele Zdenka Černého

 

 Co má společného chov selat a kalifornských žížal s briketovacím strojem? Pana ing. Černého, který je největším výrobcem dřevěných briket v Evropě. Podívejte se na jeho cestu k úspěchu.


 

Video: Chalupa je hra - Topíme dřevem bez sekery, bez pily.

Fotografie

 Jestli se vám zdá, že topení dřevem je sice ekologické, ale velmi pracné, jste na omylu. V dnešní době se dá totiž topit dřevem i bez použití pily nebo sekery, a to díky kotlům na pelety. Pelety jsou granule vyráběné nejčastěji z dřevního odpadu. Kotle k vytápění peletami mají různé druhy zásobníků a podle jejich velikosti můžete nepřetržitě, bez přikládání, topit jeden den, jeden měsíc nebo třeba celou sezonu

 


 

 Vývoj cen tepla

Vážený zákazníku,

 

Dovolte nám, aby jsme Vás informovali o vývoji cen tepla. V přiloženém mailu najdete článek, ve kterém se dozvíte, jakým způsobem a od kdy se bude teplo zdražovat.

 

My na své pravidelné a stálé zákazníky myslíme, proto pro Vás chystáme začátkem dubna opět množstevní slevy. Samozřejmě Vás budeme včas informovat.

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/penize/clanek.phtml?id=732303#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP&utm_content=position-10

 

 

Ekopaliva pro vásRSSDoporučitHlavní stránkalanguagecz|en|de