Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

BIOMAC slaví 20 let své působnosti na trhu

„Již 20 let Vám pomáháme pohodlně a ekologicky vytápět Vaše domovy.“

 

 

 

Letošní rok je pro firmu BIOMAC s.r.o. významný mezníkem. Společnost slaví 20 let svého působení na trhu a u příležitosti tohoto jubilea jsme pro Vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát dárkový poukaz na nákup zboží BIOMAC dle vlastního výběru. Soutěžní otázku naleznete na FB stránce https://www.facebook.com/biomac.cz.

Všeobecné podmínky soutěže ke stažení ZDE.

Rodinná společnost BIOMAC s.r.o. je jedním z největších výrobců ekopaliv na trhu ve formě dřevěných pelet a briket, které se vyrábí z dřevního odpadu – piliny, hobliny. Firmu na výrobu ekopaliv ze dřeva založil strojní inženýr Zdeněk Černý v roce 2000 (17. července), ale oboru výroby paliv z biomasy se profesionálně věnuje již od roku 1990.

„Tehdy jsme viděli první dřevěnou briketu dovezenou ze Švédska a začali jsme okamžitě projektovat svoji vlastní briketovací technologii, uvedl zakladatel společnosti, Ing. Zdeněk Černý.

Současně je společnost také předním distributorem ekopaliv v rámci Evropy (Rakousko, Itálie, Německo, Dánsko, Belgie a další země). Abychom svým zákazníkům zaručili nejvyšší kvalitu, je naše výroba ekopaliv kontrolována nezávislou rakouskou institucí. Pelety splňují certifikaci ENplus A1, která je dnes už mezinárodním standardem. Distribučními kanály společnosti na českém trhu je síť cca 50 prodejen s možností dopravy až do domu a několik certifikovaných cisteren pro rozvoz volně ložených pelet nejen pro domácnosti.

                                                                           Exportní země: Rakousko; Německo; Itálie; Slovensko;                                           Kamenné prodejny BIOMAC s.r.o. v rámci ČR
                                                                                                                          Polsko; Irsko; Francie; Dánsko; Švýcarsko
Biomac
BIOMAC s.r.o.
Brníčko 1009
783 91 Uničov


IČO: 25859145
spisová značka: C 22652
© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet