Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

Od 17.7.2020 uplynulo 20 let od založení společnosti BIOMAC s.r.o., ktrou založil strojní inženýr Zdeněk Černý. Oboru výroby paliv z biomasy se profesionálně věnuje již od roku 1990. Během své působnosti si společnost vybudovala mimořádné postavení na trhu - je jedním z předních českých výrobců normovaných ekologických paliv z biomasy - dřevěné brikety a pelety, čímž také vstoupila do podvědomí široké veřejnosti.

Společnost disponuje hustou sítí logistických center po celé ČR. Současně je společnost také předním distributorem ekopaliv v rámci Evropy (Rakousko, Itálie, Německo, Dánsko, Belgie a další země). Aby svým zákazníkům společnost zaručia nejvyšší kvalitu, je výroba ekopaliv kontrolována nezávislou rakouskou institucí. Pelety splňují certifikaci ENplus A1, která je dnes už mezinárodním standardem. Distribuční kanály společnosti na českém trhu je síť cca 55 prodejen s možností dopravy až do domu a několik certifikovaných cisteren pro rozvoz volně ložených pelet nejen pro domácnosti.

Společnost během své působnosti získala řadu významných ocenění. Mezi nejvýznamější patří Exportní cena DHL za rok 2006, ocenění Firma roku 2007, ocenění Manažer roku 2012 nebo ocenění Český lídr Olomouckého kraje 2018, a nejen to. Získaná ocenění jsou pro společnost významnýcm oceněním práce všech zaměstnanců a současně obrovským uznáním pro celou společnost. Vedení společnosti je přesvědčeno, že na úspěšnou historii a současnost firmy naváže i její úspěšná budoucnost.

Své dvacetileté narozeniny firma BIOMAC s.r.o. oslavila spolu se svými zaměstnanci. Součástí večera byl bohatý kulturní program a jedním z nich bylo i vystoupení známého zpěváka Václava Lebedy, známého pod pseudonymem VOXEL. Zpěvák před měsíce vydal nový song se svojí manželkou pod názvem "MY 2 JSME SE NAŠLI", u kterého společnost BIOMAC s.r.o. nemohla chybět a přispěla formou sponzoringu na tvorbě videoklipu.

Kdo ještě neviděl, tak videoklip si můžete shlédnout ZDE.

 

 

Biomac
BIOMAC s.r.o.
Brníčko 1009
783 91 Uničov


IČO: 25859145
spisová značka: C 22652
© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet