Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

NAŠE PRODEJNY JSOU I NADÁLE OTEVŘENY

Vážení zákazníci,

 

přes tuto tíživou dobu, kdy se vládní nařízení opět zpřísnila, jsme tu pro Vás. Prodejny BIOMAC ZŮSTÁVAJÍ I NADÁLE OTEVŘENY.

 

Bohužel některé prodejní řetězce museli uzavřít prodejny nebo mohou fungovat pouze v omezeném režimu pro živnostníky a podnikatele. My naštěstí ne a máme otevřeno i nadále. Zboží máme dostatek a jsme schopni zásobovat veškeré naše prodejny BIOMAC v dostatečném množství.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit na naši prodejnu, využijte služeb našeho e-shopu, a to 24 hodin denně bez omezení. Samozřejmě může docházet k časovému vytížení během současné krize, a tím pádem mohou být vaše objednávky zpožděny. Prodejci se Vám vždy ozvou v co nejkratší době. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že tato vzniklá situace bude trvat co nejkratší dobu. V případě jakéhokoliv dotazu se můžete na nás obrátit. Seznam všech prodejen ČR s kontaktními údaji naleznete na www.biomac.cz/prodejny

Dále bychom Vás tímto chtěli poprosit, pokud se rozhodnete osobně přijít do prodejny, abyste dodržovali preventivní opatření. Při vstupu do prodejny používali respirátor FFP2, dodržovali stanovený rozestup a preferovali platbu kartou. Tímto chceme maximálně chránit Vaše zdraví i zdraví našich prodejců na prodejnách.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví.

Váš BIOMAC

Biomac
BIOMAC s.r.o.
Brníčko 1009
783 91 Uničov


IČO: 25859145
spisová značka: C 22652
© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet