Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

VÝHERKYNĚ PRVNÍ CENY

 

Vážení příznivci paliv BIOMAC, představujeme Vám výherkyni první ceny v naší soutěži „Co nakoupíš, to vyhraješ“.

Paní Jana nepřijela na předávání dárkového poukazu sama, vzala si s sebou i ostatní členy rodiny – manžela a psího mazlíčka. A co nám na sebe prozradila? Již při nákupu briket BIOMAC na jaře letošního roku paní Jana zavtipkovala, že letos to určitě vyjde a výhra bude její. A ani ve snu ji nenapadlo, že se tak opravdu stane. Z výhry má obrovskou radost. Pokud nepočítá drobné výhry v tombole na plesích, tak ještě nikdy nic nevyhrála.

Paní Jana v současné době bydlí s rodinou v malé osadě v blízkosti města Vidnavy, která čítá 8 rodinných domů. Je naší zákaznicí již třetím rokem a s briketami BIOMAC je velice spokojena. Jak s jejich kvalitou, tak i se službou dopravy až do domu. Dříve doma topili uhlím a dřevem, ale jak sama řekla, tato forma topení byla pracná a špinavá. A když se jim před třemi lety objevil ve schránce leták s nabídkou paliv BIOMAC, řekli si, proč to nezkusit. A již u našich briket zůstali.

Věříme, že i nadále budou našimi věrnými zákazníky, a přejeme jim zimní pohodu u rozehřátých kamen.

Tým BIOMAC

 

VÝHERCE DRUHÉ CENY

I pan Pavlík již je pyšným držitelem výherního poukazu, který vyhrál v jarní soutěži "Co nakoupíš, to vyhraješ".

Byl to jeho první nákup briket u BIOMACu a hned i výhra, která panu Pavlíkovi udělala velikou radost.

Blahopřejeme

 

 

 

 

 

 

 

VÝHERCE TŘETÍ CENY

V pondělí 8.10.2018 proběhlo předání dalšího výherního poukazu z Jarní soutěže „Co nakoupíš, to vyhraješ“ v hodnotě 13.021 Kč šťastnému výherci panu Jiřímu Sedláčkovi z Aše. Předání se uskutečnilo v místě jeho bydliště a mělo příjemnou atmosféru.

Pan Sedláček má kladný vztah k čistému, ekologickému topení peletami, neboť celý život pracoval jako kominík. V současné době již předal kominickou firmu svému synovi, ale stále v ní aktivně pomáhá s administrativou.

Životní profese ho naučila, že šetřit na nekvalitním topení, kdy topeniště se často zanáší a kouří, se nevyplácí, a proto si kupuje zásadně nejvyšší kvalitu pelet BIOMAC TOP A1.

S peletami pan Sedláček vytápí první patro v bytovém domě a vlastní italská peletovací kamna Edilkamin.

Po počátečních zkouškách pelet od různých výrobců se rozhodl pro kvalitu a s tím spojenou firmu BIOMAC, od které odebírá již 8 let.

Výhra v soutěži od BIOMACu je jeho první výraznější výhra v životě a má z ní upřímnou radost. Zůstane i nadále našim věrným odběratelem.

 

 

 

VÝHERCI JARNÍ SOUTĚŽE 2018

 

Vážení zákazníci,

dne 12.9.2018 proběhlo losování výherců soutěže "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ". Do soutěže byli zařazeni zákazníci, kteří nakoupili ekopaliva na prodejnách BIOMAC či jejich objednávka byla zaevidována do systému v období od 1.5.2018 do 30.6.2018.

První tři výheci budou kontaktováni prodejnou BIOMAC ohledně termínu převzetí výhry. Ostatní výherci obdrží poštou poukaz na odběr 2,5kg dřevěného uhlí.

Všem výhercům gratulujeme.

 

Zápis z losování si můžete přečíst zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JARNÍ AKCE A SOUTĚŽ 2018 UKONČENA. Ve středu 12.9.2018 proběhne losování výherců.

Vážení a milí zákazníci,

od 1.5.2018 bude spuštěna každoroční Jarní slevová akce spolu se soutěží o bezplatné topení.

Využijte výjimečných cen briket a pelet BIOMAC a připravte se na zimu včas!

Časově omezená nabídka platí od 1.5.2018 do vyprodání této levné produkce.

Více informací k soutěži Vám získáte na všech prodejnách Biomac.

 

Pravidla soutěže najdete zde

Biomac
BIOMAC s.r.o.
Brníčko 1009
783 91 Uničov


IČO: 25859145
spisová značka: C 22652
© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet