Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

Výherce první ceny

 

V pondělí 13.12.2021 proběhlo předání výherního poukazu z Jarní soutěže „Co nakoupíš, to vyhraješ“ v hodnotě 13 950 Kč šťastnému výherci panu Luďkovi z Moravce. Předání se uskutečnilo na prodejně BIOMAC ve Velkém Meziříčí.

Pan Luděk na prodejně ve Velkém Meziříčí zakoupil brikety poprvé v letošním roce a hned se na něj usmálo i štěstí.

Výherce si domů dovezl celkem 2 000 kg briket, konkrétně 1 500 kg hranatých briket RUF HARD a 500 kg válcových briket ENERGO HARD.

Výherci ještě jednou gratulujeme.

 

 

 

 


VÝHERCI JARNÍ SOUTĚŽE "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ" 

Vážení zákaznici, 

dnešním dnem, tedy 30.11.2021, se uskutečnilo losování výherců oblíbené soutěže o bezplatné palivo "Co nakoupíš, to vyhraješ!". Do soutěže bylo zařazeno přes 20 tisíc zákazníků, kteří v období probíhající jarní akce nakoupili palivo. 

Než ale pogratulujeme samotným výhercům, tak bychom chtěli všem poděkovat za věrnost a důvěru v naše produkty BIOMAC. Moc si toho vážíme, že jste tu s námi a my tu můžeme být pro Vás. Děkujeme.

 

Výherci soutěže "Co nakoupíš, to vyhraješ 2021!"

 

Celkem bylo vylosováno 10 výherců, přičemž první tři získávají od nás výhru v podobě svého uskutečněného nákupu. VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEME!
 
Losování proběhlo až nyní proto, protože během trvání jarní akce nám přišlo nespočet objednávek, které jsme postupně vykrývali v rámci možností, které nám "covidová" doba umožnila. Děkujeme za pochopení.
 
Výherci budou kontaktováni telefonicky. Pokud se nám s výherci nepodaří telefonicky spojit, zašleme informace o výhře na e-mailové adresy. Pokud se nám do 30 dnů od odeslání e-mailu výherci neohlásí, budou automaticky vylosováni nový. Děkujeme za pochopení a gratulujeme ještě jednou všem výhrecům.
 
Zápis z losování najdete níže v příloze.
 
Váš BIOMAC.

 

 

 

 

 

 


Vážení zákazníci,

jako každý rok, tak i letos, jste se mohli zúčastnit soutěže nesoucí název „Co nakoupíš, to vyhraješ“ v období probíhající Jarní Akce 2021.  Jelikož se nám hromadí spousty dotazů, zda již proběhlo losování nebo ne, tak nebojte, NEPROBĚHLO. Losování se uskuteční nejpozději do konce listopadu 2021. Děkujeme za pochopení.


JARNÍ AKCE se soutěží "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ" skončila k 30.6.2021. Slosování o bezplatné palivo na další topnou sezónu proběhne v období září/říjen 2021. Děkujeme za pochopení.

Váš BIOMAC tým


 

Vážení zákazníci,

opět po roce přichází JARNÍ AKCE současně s oblíbenou soutěží "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ".

Získejte na další topnou sezónu brikety či pelety ZDARMA. Více informací o soutěži a všeobecné pravidla naleznete v přiloženém dokumentu níže! Využijte výjimečných cen briket a pelet BIOMAC a připravte se na zimu včas!

Časově omezená nabídka platí od 1.4.2021 do vyprodání této levné produkce. Více informací k soutěži získáte na všech prodejnách Biomac nebo v níže přiložených pravidel.

 

→SOUTĚŽ PLATÍ OD 1.4.2021 DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB←

 

 

© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet