Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

VÝHERKYNĚ PRVNÍ CENY

 

Vážení příznivci paliv BIOMAC, představujeme Vám výherkyni první ceny v naší soutěži „Co nakoupíš, to vyhraješ“.

Paní Jana nepřijela na předávání dárkového poukazu sama, vzala si s sebou i ostatní členy rodiny – manžela a psího mazlíčka. A co nám na sebe prozradila? Již při nákupu briket BIOMAC na jaře letošního roku paní Jana zavtipkovala, že letos to určitě vyjde a výhra bude její. A ani ve snu ji nenapadlo, že se tak opravdu stane. Z výhry má obrovskou radost. Pokud nepočítá drobné výhry v tombole na plesích, tak ještě nikdy nic nevyhrála.

Paní Jana v současné době bydlí s rodinou v malé osadě v blízkosti města Vidnavy, která čítá 8 rodinných domů. Je naší zákaznicí již třetím rokem a s briketami BIOMAC je velice spokojena. Jak s jejich kvalitou, tak i se službou dopravy až do domu. Dříve doma topili uhlím a dřevem, ale jak sama řekla, tato forma topení byla pracná a špinavá. A když se jim před třemi lety objevil ve schránce leták s nabídkou paliv BIOMAC, řekli si, proč to nezkusit. A již u našich briket zůstali.

Věříme, že i nadále budou našimi věrnými zákazníky, a přejeme jim zimní pohodu u rozehřátých kamen.

Tým BIOMAC

 

VÝHERCE DRUHÉ CENY

I pan Pavlík již je pyšným držitelem výherního poukazu, který vyhrál v jarní soutěži "Co nakoupíš, to vyhraješ".

Byl to jeho první nákup briket u BIOMACu a hned i výhra, která panu Pavlíkovi udělala velikou radost.

Blahopřejeme

 

 

 

 

 

 

 

VÝHERCE TŘETÍ CENY

V pondělí 8.10.2018 proběhlo předání dalšího výherního poukazu z Jarní soutěže „Co nakoupíš, to vyhraješ“ v hodnotě 13.021 Kč šťastnému výherci panu Jiřímu Sedláčkovi z Aše. Předání se uskutečnilo v místě jeho bydliště a mělo příjemnou atmosféru.

Pan Sedláček má kladný vztah k čistému, ekologickému topení peletami, neboť celý život pracoval jako kominík. V současné době již předal kominickou firmu svému synovi, ale stále v ní aktivně pomáhá s administrativou.

Životní profese ho naučila, že šetřit na nekvalitním topení, kdy topeniště se často zanáší a kouří, se nevyplácí, a proto si kupuje zásadně nejvyšší kvalitu pelet BIOMAC TOP A1.

S peletami pan Sedláček vytápí první patro v bytovém domě a vlastní italská peletovací kamna Edilkamin.

Po počátečních zkouškách pelet od různých výrobců se rozhodl pro kvalitu a s tím spojenou firmu BIOMAC, od které odebírá již 8 let.

Výhra v soutěži od BIOMACu je jeho první výraznější výhra v životě a má z ní upřímnou radost. Zůstane i nadále našim věrným odběratelem.

 

 

 

VÝHERCI JARNÍ SOUTĚŽE 2018

 

Vážení zákazníci,

dne 12.9.2018 proběhlo losování výherců soutěže "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ". Do soutěže byli zařazeni zákazníci, kteří nakoupili ekopaliva na prodejnách BIOMAC či jejich objednávka byla zaevidována do systému v období od 1.5.2018 do 30.6.2018.

První tři výheci budou kontaktováni prodejnou BIOMAC ohledně termínu převzetí výhry. Ostatní výherci obdrží poštou poukaz na odběr 2,5kg dřevěného uhlí.

Všem výhercům gratulujeme.

 

Zápis z losování si můžete přečíst zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JARNÍ AKCE A SOUTĚŽ 2018 UKONČENA. Ve středu 12.9.2018 proběhne losování výherců.

Vážení a milí zákazníci,

od 1.5.2018 bude spuštěna každoroční Jarní slevová akce spolu se soutěží o bezplatné topení.

Využijte výjimečných cen briket a pelet BIOMAC a připravte se na zimu včas!

Časově omezená nabídka platí od 1.5.2018 do vyprodání této levné produkce.

Více informací k soutěži Vám získáte na všech prodejnách Biomac.

 

Pravidla soutěže najdete zde

CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ

 

 

Vážení a milí zákazníci, 

jako každý rok pro Vás spouštíme tzv. "JARNÍ AKCI" společně se soutěží o bezplatné topení nesoucí název "Co nakoupíš, to vyhraješ."

Využijte těchto jedinečných a nejnižších cen v roce a připravte se na zimu včas! Soutěž platí od 1.3.2020 do 30.6.2020. Akce prodloužena do 31.8.2020.

Pro zjištění aktuálních cen navštivte náš eshop, případně kontaktujte svou nejbližší prodejnu BIOMAC.

Všeobecné pravidla soutěže naleznete ZDE.

Váš BIOMAC.

 

 

VÝHERCI JARNÍ SOUTĚŽE "Co nakoupíš, to vyhraješ" PRO ROK 2020

 

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám chtěli prvně poděkovat za věrnost a důvěru v naše produkty BIOMAC. Moc si toho vážíme, že jste tu s námi a my tu můžeme být pro Vás.

 

Dne 19.10.2020 bylo uskutečněno losování výherců soutěže "Co nakoupíš, to vyhraješ". Do soutěže bylo zařazeno celkem 6 608 zákazníků, kteří nakoupili produkty BIOMAC v období od 1.3.2020 do 31.8.2020. 

Celkem bylo vylosováno 10 výherců, přičemž první tři získávají od nás výhru v podobě svého uskutečněného nákupu. Všem výhercům gratulujeme. 

Zápis z losování si můžete přečíst ZDE.

 

 

Výherce první ceny

 

V pondělí 13.12.2021 proběhlo předání výherního poukazu z Jarní soutěže „Co nakoupíš, to vyhraješ“ v hodnotě 13 950 Kč šťastnému výherci panu Luďkovi z Moravce. Předání se uskutečnilo na prodejně BIOMAC ve Velkém Meziříčí.

Pan Luděk na prodejně ve Velkém Meziříčí zakoupil brikety poprvé v letošním roce a hned se na něj usmálo i štěstí.

Výherce si domů dovezl celkem 2 000 kg briket, konkrétně 1 500 kg hranatých briket RUF HARD a 500 kg válcových briket ENERGO HARD.

Výherci ještě jednou gratulujeme.

 

 

 

 


VÝHERCI JARNÍ SOUTĚŽE "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ" 

Vážení zákaznici, 

dnešním dnem, tedy 30.11.2021, se uskutečnilo losování výherců oblíbené soutěže o bezplatné palivo "Co nakoupíš, to vyhraješ!". Do soutěže bylo zařazeno přes 20 tisíc zákazníků, kteří v období probíhající jarní akce nakoupili palivo. 

Než ale pogratulujeme samotným výhercům, tak bychom chtěli všem poděkovat za věrnost a důvěru v naše produkty BIOMAC. Moc si toho vážíme, že jste tu s námi a my tu můžeme být pro Vás. Děkujeme.

 

Výherci soutěže "Co nakoupíš, to vyhraješ 2021!"

 

Celkem bylo vylosováno 10 výherců, přičemž první tři získávají od nás výhru v podobě svého uskutečněného nákupu. VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEME!
 
Losování proběhlo až nyní proto, protože během trvání jarní akce nám přišlo nespočet objednávek, které jsme postupně vykrývali v rámci možností, které nám "covidová" doba umožnila. Děkujeme za pochopení.
 
Výherci budou kontaktováni telefonicky. Pokud se nám s výherci nepodaří telefonicky spojit, zašleme informace o výhře na e-mailové adresy. Pokud se nám do 30 dnů od odeslání e-mailu výherci neohlásí, budou automaticky vylosováni nový. Děkujeme za pochopení a gratulujeme ještě jednou všem výhrecům.
 
Zápis z losování najdete níže v příloze.
 
Váš BIOMAC.

 

 

 

 

 

 


Vážení zákazníci,

jako každý rok, tak i letos, jste se mohli zúčastnit soutěže nesoucí název „Co nakoupíš, to vyhraješ“ v období probíhající Jarní Akce 2021.  Jelikož se nám hromadí spousty dotazů, zda již proběhlo losování nebo ne, tak nebojte, NEPROBĚHLO. Losování se uskuteční nejpozději do konce listopadu 2021. Děkujeme za pochopení.


JARNÍ AKCE se soutěží "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ" skončila k 30.6.2021. Slosování o bezplatné palivo na další topnou sezónu proběhne v období září/říjen 2021. Děkujeme za pochopení.

Váš BIOMAC tým


 

Vážení zákazníci,

opět po roce přichází JARNÍ AKCE současně s oblíbenou soutěží "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ".

Získejte na další topnou sezónu brikety či pelety ZDARMA. Více informací o soutěži a všeobecné pravidla naleznete v přiloženém dokumentu níže! Využijte výjimečných cen briket a pelet BIOMAC a připravte se na zimu včas!

Časově omezená nabídka platí od 1.4.2021 do vyprodání této levné produkce. Více informací k soutěži získáte na všech prodejnách Biomac nebo v níže přiložených pravidel.

 

→SOUTĚŽ PLATÍ OD 1.4.2021 DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB←

 

 

Biomac
BIOMAC s.r.o.
Brníčko 1009
783 91 Uničov


IČO: 25859145
spisová značka: C 22652
© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet