Kategorie
Značky
  Informace pro zákazníky
   Nenalezeny žádné produkty.

   VÝROBCI KOTLŮ

   VÝROBCI KOTLŮ


   Společnost ABX s.r.o.je tradiční výrobce a dodavatel krbových kamen. V nabídce společnosti je více jak 200 typů krbových a kachlových kamen, krbových sestav, krbových vložek a kuchyňských sporáků. Všechna vyráběná kamna jsou konstruována na principu "dvojího spalování" primárního a sekundárního vzduchu a u nové řady výrobků je již využíván princip "trojího spalování" s terciárním vzduchem. Navíc u vybraných typů používáme námi patentovanou automatickou regulaci poměru primárního a sekundárního vzduchu.

   Společnost dnes zaměstnává více než 250 zaměstnanců ve výrobních provozech v Rumburku, ve Varnsdorfu a Starých Křečanech. Roční produkce kamen v posledních letech přesahuje hranici 20 000 ks a kromě České republiky jsou významnými odběrateli zákazníci v celé Evropské unii.

   DOPORUČENÉ PALIVO: DŘEVĚNÉ BRIKETY VÁLCOVÉ I HRANATÉ
   Webabx.cz
   Kontaktinfo@abx.cz / +420 412 333 614 

   Kontakt:prodej@atmos.eu / +420 326 701 404 /414   Atmos je rodinná česká firma a v současnosti jeden z největších evropských výrobců kotlů na pevná paliva (tuhá paliva). Firma exportuje více než 80 % své produkce do zahraničí, především do Německa, Rumunska, Itálie, Francie, Švédska, Rakouska, Polska, Ruska, Bulharska, Dánska, Slovenska, Litvy, Lotyšska, Ukrajiny, Běloruska, Španělska, Velké Británie atd.

   Sortiment zahrnuje kotle na pevná paliva(tuhá paliva), kotle na dřevo od 15 do 150 kW,  kotle na uhlí(dřevo) od 20 do 50 kW,  kotel na hnědouhelné brikety(černé uhlí) od 25 do 45 kW,  kotle na pelety od 4,5 do 80 kW a  kombinované kotle na zplynování dřeva v kombinaci s hořákem na pelety nebo ELTO ve výkonech od 20 do 35 kW. Výrobky firmy Atmos vzbudily velký zájem mezi uživateli topícími dřevem a instalatéry, pro svou dobrou funkčnost, kvalitu a v neposlední řadě, velice příznivou cenu.

   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1

   Historie  firmy BENEKOV  sahá do roku 1949, kdy byl v Horním Benešově založen Strojní a výrobní kombinát se specializací na kovovýrobu. Od roku 1951 se provozovna stala součástí státního podniku DAKON. Hlavní výrobní náplní byla výroba komponent pro topenářskou techniku. V roce 1991 byla provozovna zprivatizována a přejmenována na BENEKOV a stala se ryze českou soukromou rodinnou firmou pod vedením majitele Leopolda Bendy. Firma se nachází na okraji města Horní Benešov, které má dobré spojení s Bruntálem, Krnovem, Opavou či Ostravou.

   V současnosti již patří BENEKOV mezi významné evropské firmy zabývající se problematikou spalování uhlí a biomasy. České kotle firmy BENEKOV jsou exportovány do 23 evropských zemí, vývozní teritoria sahají od Velké Británie až do Ruska. Kotle jsou využívány pro vytápění rodinných domů, škol, firem a jiných podobných objektů.

   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1   Kontaktinfo@benekov.com / +420 554 748 008
   Kontakt:prodej@blazeharmony.com / Tel: +420 602 370 894   BLAZE HARMONY s.r.o . (z angl. ”harmonie ohně”)je rodinná, ryze česká firma, která patří se svými technicky nadčasově řešenými produkty mezi nejrychleji rostoucí firmy v oboru. Její zakladatel Roman Tihelka se již více než 20 let věnuje aktivitám v oblasti vytápění spojeného se spalováním biomasy.

   Do nabízených  automatických kotlů na pelety ROTARY PELL, které společnost BLAZE HARMONY vyrábí  se doporučují pelety  BIOMAC TOP A1.  Automatické kotle na pelety nabízí bezúdržbové spalování pelet. Rotační hořák se samočistící spalovací komorou umožňuje také spalování pelet nižší kvality. Kotle navržené s maximálním důrazem na detail.

   Společnost CSTfire s.r.o. byla založena v roce 2009 jako přímý pokračovatel ve výrobě a servisu kotlů HAMONT, které se prodávají na evropském trhu od roku 1998. Jedná se o ryze českou společnost, produkující automatické nízkotlaké kotle na biomasu ve výkonových řadách 40–101 kW a 150–500 kW v kaskádovém zapojení až 2 MW. Výhodou těchto kotlů je palivová rozmanitost. Kromě záručních paliv dřevní štěpky a dřevní pelety, je možné spalovat i drcené dřevo, hobliny i měkké brikety a u výkonů nad 300 kW i drcenou dřevotřísku. Kotle jsou tedy vhodné pro široké spektrum využití jako například pro vytápění bytových domů, stolařských a nábytkářských provozů, škol, kulturních domů anebo i průmyslových objektů. Nezřídka se využívají i jako zdroj tepla pro sušárny dřeva anebo jiného technologického tepla. Kotle splňují vysoké emisní a účinostní standardy ekodesign. Značku HAMONT znají zákazníci v Evropě, ale i zámoří.

   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1, BIOMAC CLASSIC A1, BIOMAC STANDARD(v závislosti na typové řadě kotle)
   Kontakt: info@cstfire.com / Tel: +420 702 252 492
   Web:  ekoscroll.cz
   Kontakt: office@ekoscroll.cz/ Tel: +420 731 654 124
   Kotle EkoScroll jsou vyráběné firmou EKOGALVA s.r.o. se sídlem ve Žďáru nad Sázavou. Jedná se o teplovodní  automatické kotle na pelety a teplovodní kotle na dřevo  a dřevěné briketyMezi uživateli jsou tyto kotle oblíbené především díky kvalitním výměníkům s vysokou účinností, spolehlivým hořákům a řídícím jednotkám, které řídí práci kotlů a zároveň umí regulovat topný systém domu.

   NABÍDKOVÝ LETÁK KOTLŮ NA PELETY ke stažení  ZDE.

   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1

   Prémiové peletové kotle a kamna  Biodom  vám již mnoho let zaručují nízké náklady na vytápění a spolehlivost. Značka si zakládá na hodnotě lidských zdrojů a použitelnosti zelené energie, díky čemuž pomáhá snižovat měsíční účty za vytápění. Chytrý peletový kotel Biodom, který se o vás postará, má moderní design, snadno se udržuje a díky nové technologii BioLogic probíhá spalování vždy v optimálních a řízených podmínkách.

   Automatické přizpůsobování se změnám, tedy vnějším faktorům, jako je třeba hustota vzduchu nebo průchod komína, vždy zaručuje ideální účinnost kotle a nízké emise. Provoz je tichý, a tak vás při vytápění neruší. Díky jednoduchému displeji můžete kotle i kamna rychle, přehledně a pohodlně ovládat. Distributorem kotlů Biodom je společnost engee ekobalance s.r.o.

   NABÍDKA PELETOVÝCH KOTLŮ A KAMEN - ke stažení  ZDE.

   DOPORUČENÉ PELETY:  BIOMAC TOP A1

   Web: engee.cz
   Kontakt: vladimir.klima@engee.cz / Tel.: +420 777 605 808


   Kontakt: prodej@haassohn.cz / Tel.: +420 702 151 213

   Společnost HAAS-SOHN Rukov působí na trhu již do roku 1995, kdy došlo ke spojení značky s více jak 165 letou tradicí a kvalitní práce českých rukou. Vývojem a výrobou peletových kamen se zabývají již přes 15 let. Disponují širokou nabídku modelů kamen, různých tvarů i barev. Co je ale nejdůležitější a musíme pozvednout je to, že kamna jsou spolehlivá, ekologická a mají efektivně řízené spalování.

   Kamna mají jednoduchou obsluhu, poskytují bezpečnost díky zabudovaným senzorům. Kamna též zajišťují čisté a bezprašné vytápění. Také lze ovládat kamna i na dálku díky chytré aplikaci v mobilu. Tyto benefity ocení každý zákazník.

   Společnost kromě výroby kamen poskytuje i poradenství pro zákazníky, a nejen to.

   "Jestli máte radši kachle nebo kov, nevíme. Věříme ale, že se u našich kamen budete cítit dobře."

   Více o produktech HAAS+SOHN klikněte  ZDE!


   Firma Hostomský - Krbová kamna, kotle, vznikla již v roce 1991 původně se zaměřením na servis plynových kotlů a kotlů na dřevo VERNER.

   V roce 2011 jsme získali zastoupení pro český trh od předního rakouského výrobce kotlů na peletky HAPERO Energietechnik.

   V současné době nabízíme široké spektrum kamen, krbových vložek a kotlů od celé řady domácích i zahraničních výrobců. Specializujeme se na kompletní dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis kotlů na dřevo a peletky a na montáže systémů ústředního vytápění.

   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1, BIOMAC CLASSIC A1(v závislosti na typové řadě kotle)


   Kontakt:  hostomsky.p@hostomsky.cz / Tel.: +420 602 418 541
   Web: 
   Kontakt: obchod@kretz.cz / Tel.: +420 516 415 566

   Společnost KRETZ s.r.o. vznikla jako výrobně-obchodní firma, zabývající se výrobou a prodejem krbových vložek a krbových kamen nejen v České republice, ale i v zahraničí. Cílem firmy KRETZ s.r.o. je nabídnout zákazníkovi široký sortiment kvalitních topidel všech rozměrů a parametrů. Nabízí technicky propracované výrobky, které splňují nejvyšší nároky současných uživatelů. Výrobou krbů a kamen se zabývá od roku 1998. V nabídce má více než 150 typů krbových vložek z žáruvzdorné oceli i litiny a dvě řady krbových kamen. Náročného zákazníka dokáží uspokojit také individuálně vyrobenou krbovou vložkou na míru, dle jeho požadavků a potřeb.
   Produkty jsou vyráběny v České republice, z kvalitních materiálů, s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost. Ve Vavřinci, který se nachází 35 km severně od Brna pak probíhá vývoj a finální montáž výrobků. O výrobky je zájem také v zahraničí, vyváží do 15 států nejen v Evropě, proto se firma KRETZ s.r.o. soustřeďuje zejména na export.


   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1, BIOMAC CLASSIC A1    KVS EKODIVIZE a.s., závod Dvorce- Výrobce kamen a sporáků na pevná paliva a obráběných dílů.  Domácí spotřebiče KVS MORAVIA - sporáky a kamna jsou určeny pro pevná paliva: dřevo, dřevěné brikety, případně hnědé uhlí.

   DOPORUČENÉ BRIKETY:  eshop.biomac.cz/drevene-brikety   Kontakt: marketing@kvs-ekodivize.cz / Tel: +420 554 797  168


   Webwww.multibio.eu

   Kontakt: info@multibio.eu / Tel.: +420 608 955 676

   Společnost MultiBio s.r.o. se sídlem v Rakovníku se pohybuje na trhu od roku 2013. Výrobcem kotlů značky Multibio je společnost Petrojet Trade s.r.o.

   Hořáky MultiBio mají i ve spalování dřevních pelet velkou výhodu. Naši zákazníci se často ptají, jaké jsou výhody rotačního hořáku MultiBio proti hořákům miskovým nebo čtvercovým univerzálním hořákům v souvislosti se spalováním dřevěných pelet. Na první pohled by se zdálo, že dřevěné pelety dokážou spalovat všechny typy hořáků na trhu. Hořáky MultiBio dokáží spálit i pelety, jejichž kvalita neodpovídají certifikátu, který prodejce k peletám vystaví. Tato situace nastává často a prodejce pelet jí může jen obtížně předejít nebo ovlivnit. Zásadní výhoda hořáku spočívá v tom, že není citlivý na kvalitu dřevěných pelet a dokáže spálit i pelety nejnižší třídy, které při hoření vytváří spečence popela nebo i pelety, které mohou obsahovat více minerálů a značné množství popela nebo příměsí, které mohou výrobci pelet usnadnit jejich výrobu.

   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1BIOMAC CLASSIC A1, BIOMAC STANDARD  (v závislosti na typové řadě kotle)   Společnost OPOP s.r.o. je českou firmou, která je na trhu již více než 65 let. Sídlo společnosti s výrobním závodem společně se vzorkovou prodejnou se nachází ve Valašském Meziříčí; dceřinou společností je OPOP s.r.o. Slovakia v Prievidzi možnost výběru mezi kotly pro klasické ruční přikládání (ocelovými, litinovými), zplyňovacími kotly a k

   Široký sortiment společnosti v oblasti topenářské techniky nabízí zákazníkům automatické peletové kotle, které jsou svou jedinečnou kvalitou, funkčností a příslušenstvím určeny zejména pro náročnější uživatele vyžadující komfort, pohodlí a úsporu času.

   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1

   NABÍDKA PELETOVÝCH KOTLŮ ke stažení  ZDE.
   Web: opop.cz
   Kontakt: striteska@opop.cz / Tel.: +420 722 454 250

   Společnost PONAST spol. s r.o.je výrobcem automatických teplovodních kotlů na dřevní pelety, které úspěšně uvádí do provozu nejen na českém trhu, ale ve stále větším měřítku i na trzích Evropské unie. Tyto kotle jsou prostředkem k ekologickému vytápění a využívají jako palivo obnovitelné zdroje energie.

   Výroba kotlů, které splňují požadavky zákazníků na moderní a ekologické vytápění, je založena na vývoji, který ve společnosti probíhá nepřetržitě od roku 2000. Společnost vyrábí několik typových řad kotlů, které se liší zejména jmenovitým výkonem, výkonovým rozsahem, účinností a emisními parametry. Vývoj se neustále přizpůsobuje aktuálním trendům na trhu a aktuálním požadavkům zákazníků.

   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1

   Přehled automatických kotlů PONAST na pelety - https://www.ponast.cz/automaticke-kotle


   Rodinná firma ROJEKmá dlouholetou strojírenskou výrobní tradici. Sídlí v Častolovicích v Královéhradeckém kraji. Obchodní sídlo společnosti se nachází v Častolovicích, kde je také předváděcí hala s kompletním sortimentem dřevoobráběcích strojů a nová vzorkovna uceleného sortimentu tepelné techniky s možností vidět kotel ROJEK s retortovým hořákem v topné sezóně přímo v provozu.

   TEPELNÁ TECHNIKA - teplovodní kotle na tuhá paliva nové generace a drtiče dřevní hmoty vlastní konstrukce.

   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1

   NABÍDKA AUTOMATICKÝCH KOTLŮ NA PELETY ke stažení ZDE.   Kontakttepelnatechnika@rojek.cz /Tel.: +420 494 339 125


   Webkotle-verner.cz

   Kontakt: kotle-verner@email.cz /  Tel.: +420 774 321 931

   Společnost VERNER je výrobcem kvalitních kotlů na pelety, zplyňovacích kotlů na dřevo a interiérových kotlů (krbová kamna s výměníkem), které patří ke špičce na Evropském trhu. Kotle VERNER vynikají nejen automatickou obsluhou, vysokou technickou úrovní, bezkonkurenční životností, ale hlavně minimálními provozními náklady.

   Jako jediný výrobce kotlů v Evropě vyrábíme zplyňovací kotle na kusové dřevo z nerezové oceli a zárukou na kotlové těleso 7 let, automatické kotle na pelety, agropelety a obilí, který dokáže spalovat až 60 druhů paliv nebo interiérové kotle (krbová kamna s výměníkem) s možností zadního přikládání, které jsou vhodné i nízkoenergetických objektů.


   DOPORUČENÉ PELETY: BIOMAC TOP A1, BIOMAC CLASSIC A1,  BIOMAC STANDARD (v závislosti na typové řadě kotle)

   Chcete nám něco sdělit o našich produktech nebo e-shopu? Neváhejte napsat.
   Zpráva byla odeslána

   Zobrazit košík

   Košík obsahuje nepovolené položky

   Košík je prázdný