Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

Společnost BIOMAC s.r.o. darovala dřevo sdružení Toulavé Tlapky

Toulavé Tlapky jsou občanským sdružením na ochranu zvířat, které působí na celém území ČR a v současné době patří svým rozsahem činností mezi největší svého druhu. Mezi hlavní aktivity patří záchrana a pomoc v kauzách týraní zvířat, kdy řada chovatelů je drží v příšerných podmínkách v obrovských počtech a neposkytuje jim ani základní péči.  Během jednoho roku se do jejich péče dostane velké množství zubožených a bezprizorných zvířat, kterým je třeba pomoc. Organizace Toulavé Tlapky se těchto zvířat ujímá, poskytuje jim péči a hledá jim náhradní domovy u lidí, kteří dokáží o zvíře zodpovědně pečovat. Kromě péče o zvířata se sdružení snaží i o osvětu kastračních programů psů a koček, správné výchovy zvířat, správné výživy a odpovědnosti.

V čele Toulavých tlapek stojí paní Denisa, která je zakladatelkou sdružení již od roku 2007 a které pomáhá přes 40 dobrovolníků. Denně ve svém osobním volnu pomáhají zvířátkům zajistit důstojné podmínky a dát jim druhou šanci na lepší život.

Veškerá činnost této nestátní neziskové organizace je hrazena pouze z darů milovníků zvířat, kterým není lhostejný osud těchto zvířat a z vlastních peněz členů organizace. Proto jakákoliv finanční či materiální pomoc v podobě krmiva, steliva, čistících prostředků a potřeb pro zvířata je vítána.

A proto naše společnost BIOMAC s.r.o. ve spolupráci s českým hercem Václavem Vydrou, který je velkým milovníkem zvířat a podporuje mimo jiné i toto sdružení předala jeho jménem dar -  dřevo na vytápění objektů, aby bylo zvířátkům teplo.

 

   

 

© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet