Kategorie
Marken
  Blog
   Keine Produkte gefunden.

   BLOG BIOMAC
   NEJLEPŠÍ ČAS NAKOUPIT PALIVO ZA NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY. Jaro přináší nejlevnější ceny dřevních paliv.

   Vážení zákazníci,

   jaro je obdobím nových začátků, kdy se příroda probouzí k životu a my se s nadějí díváme na nadcházející měsíce. Stejně jako se stromy začínají zelenat, květiny rozkvétat, tak i trh s palivy prožívá svou sezónní proměnu a přináší sebou jedinečnou příležitost pro všechny, kdo chtějí ušetřit na vytápění svých domovů. Ano, nejlevnější ceny v roce jsou tu, a právě teď je ten nejlepší čas nakupovat palivo za nejvýhodnější ceny.


   PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK


   #biomac #prichodjara #jarniakce #nejnizsiceny #vyhodnynakup #drevnipelety #drevnibrikety


   JAK SKLADOVAT DŘEVNÍ PELETY? DAJÍ SE SKLADOVAT PELETY VENKU?

   Správné skladování dřevních pelet může zajistit, že budou zachovány jejich vlastnosti a kvalita. Ideálně by dřevní pelety měly být skladovány v suchém a chráněném prostředí, aby se minimalizovalo riziko absorpce vlhkosti a zachovala se jejich kvalita. Skladování dřevních pelet venku může být problematické, protože jsou citlivé na vlhkost, která může způsobit rozpadání a snížení jejich spalovací účinnosti. Přečtěte si v článku některé obecné tipy, jak správně skladovat pelety?


   #biomac #pelety #uskladneni #domov #balik #paleta #teplodomova
   CO JSOU TO NOČNÍ BRIKETY?

   Noční brikety jsou speciální typ dřevních briket, které mají schopnost dlouhodobého a stabilního hoření. Tyto brikety jsou navrženy tak, aby uvolňovaly teplo po delší dobu a minimalizovaly potřebu pravidelného přikládání do ohně. Díky nim lze udržovat teplo v krbu či kamnech během noci.


   #biomac #upozorneni #falesneeshopy #nizkeceny #nakupvyhodne #coi #rizikonakupu


   FALEŠNÉ E-SHOPY - JAK SE JIM VYHNOUT A NENALETĚT PODVODNÍKŮM?

   V dnešní době je nakupování online stále populárnější. Bohužel toho využívají i podvodníci, kteří vytvářejí falešné e-shopy. Tyto e-shopy vypadají velmi věrohodně, ale ve skutečnosti se jedná o podvod! Ve většině případů udávané IČO neexistuje. Zákazník objednané zboží nikdy neobdrží a přijde tak o své peníze. Bohužel už na internetu můžete narazit i na falešný e-shop s podobnou adresou https://bio-max.cz/. Prohlašujeme, že s tímto e-shopem nemáme nic společného.


   PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK


   #biomac #upozorneni #falesneeshopy #nizkeceny #nakupvyhodne #coi #rizikonakupu
   DŘEVO PRO SDRUŽENÍ TOULAVÉ TLAPKY

   Společnost BIOMAC s.r.o. darovala dřevo sdružení TOULAVÉ TLAPKY. Sdružení působí na celém území ČR a v současné době patří svým rozsahem činností mezi největší svého druhu. Hlavní aktivitou společnosti je záchrana a pomoc v kauzách týraných zvířat.


   #biomac #toulavetlapky #drevo #dar #teplodomova #zviratka #dobrovolnici #cr
   JAK SPRÁVNĚ TOPIT BRIKETAMI?

   Brikety se vyrábí z čisté biomasy a to z pilin, hoblin nebo opravné kůry bez použití pojiv a příměsí. Při jejich spalování vzniká malé množství kouře bez škodlivých plynů. Popel je díky obsahu draslíku vhodný jako hnojivo na zahrádky.   #biomac #teplodomova #briíkety #krokpokroku #topeni #kamna #kotel     

   Möchten Sie uns etwas über unsere Produkte oder unseren E-Shop sagen? Wir freuen uns über Ihr feedback.
   Die Nachricht wurde gesendet

   Warenkorb anzeigen

   Ihr Warenkorb enthält nicht autorisierte Artikel

   Korb ist leer