Kategorie
Značky
  Informace pro zákazníky
   Nenalezeny žádné produkty.

   Aktuality


   OHLEDNUTÍ ZA VELETRHEM PROGETTO FUOCO 2024 (Aktualita 4.3.2024)

   Progetto Fuoco 2024 je veletrh/akce věnovaná sektoru vytápění dřevem a biomasou, která se koná každé dva roky v italské Veroně. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů v oboru domácí i profesionální topenářské techniky, kde jsou prezentovány nejnovější novinky a trendy v oboru.

   Akce, která přitahuje tisíce návštěvníků a vystavovatelů z celého světa, nabízí příležitost objevit nejnovější inovace v oblasti krbů, kamen, kotlů a dalších řešení vytápění dřevem a biomasou a také podpořit dialog mezi odborníky sektoru, institucí a spotřebitelů. Společnost BIOMAC s.r.o. u této příležitosti nemohla chybět. Podívejte se na pár fotek z velmi vydařeného veletrhu.

      

   #italy #czechproduct #woodpellets #woodbriquettes #verona #cooperation #europeanunion


   AQUATHERM PRAHA 2024 (Aktualita 26.2.2024)

   ZVEME VÁS jménem naší společnosti BIOMAC s.r.o. k návštěvě našeho stánku na jeden z největších odborných veletrhů v České republice zaměřený na vytápění, energie, technologická zařízení, obnovitelné zdroje a další.
   ZVEME VÁS NA VELETRH Aquatherm Praha

   Vstupenky zdarma lze získat po vyplnění formuláře nahttps://aquatherm-praha.com/vstupenky/
   Kompletní informace o veletrhu naleznete na stránkáchhttps://aquatherm-praha.com/   #aquatherm #praha #pvaexpopraha #biomac #pelety #brikety


   Navštivte náš stánek na veletrhu Progetto Fuoco (Aktualita 11.2.2024)
   Nejvýznamnější veletrh na světě o systémech vytápění na biomasu.
   PROGETTO FUOCO VERONA 2024
   28. února 02. března 2024
   Více informací - https://www.progettofuoco.com/
   ______________________________________________

   Visit our stand at Progetto Fuoco fair
   The most important fair in the world on biomass heating systems.
   PROGETTO FUOCO VERONA 2024
   February 28th March 02nd 2024
   More informations - https://www.progettofuoco.com/

    

   #italy #czechproduct #woodpellets #woodbriquettes #verona #cooperation #europeanunion


   INFOTHERMA OSTRAVA 2024 (Aktualita 11.1.2024)

   Již 29. roční mezinárodní výstavy Infortherma otevírá dveře návštěvníkům. Přijďte se inspirovat a zjistit aktuální informace v oblasti vytápění, obnovitelných zdrojů a úspor energií.
   Volnou vstupenku na veletrh je možné získat po registraci na webu veletrhu https://www.infotherma.cz/volna-vstupenka-infotherma-2024/. Stačí vyplnit online formulář a vstupenka Vám bude automaticky zaslána ke stažení. 
   •  22.1.2024 - 25.1.2024
   •  Výstaviště Černá Louka
   •  Hala NA2 (druhé patro)
   •  Stánek č. 342
   #infotherma#biomac#ostrava#pelety#brikety#drevnipaliva#uspornevytapeni#ostrava#cernalouka


   ŠŤASTNÉ A VESELÉ ... PŘEJE BIOMAC (Aktualita 21.12.2023)

   Vážení zákazníci, dovolte nám v tento vánoční čas Vám ze srdce poděkovat za Vaši přízeň. Vážím si toho, že zůstáváte našim stálým zákazníkem, jak v dobách dobrých, tak i těch náročnějších. Za celou společnost BIOMAC s.r.o. Vám přejeme klidné vánoční svátky, hodně zdraví a štěstí do nového roku.   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #Vanoce #vanocnisvatky #pohoda #klid #překvapení


   VYHODNOCENÍ JARNÍ AKCE 2023 (Aktualita 31.10.2023)

   Jako každý rok tu máme vyhlášení soutěže v rámci jarní akce "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ".
   Než ale pogratulujeme samotným výhercům, tak bychom chtěli poděkovat všem za věrnost a důvěru v naše produkty BIOMAC. Moc si toho vážíme, že jste tu s námi a my tu můžeme být pro Vás. DĚKUJEME. 
   Na koho se usmálo v soutěži letos štěstí? 
   Dne 31.10.2023 bylo uskutečněno losování výherců soutěže "Co nakoupíš, to vyhraješ". Do soutěže byli zařazeni všichni registrovaní zákazníci, kteří v období jarní akce (tedy od 21.3.2023 do 31.10.2023) nakoupili palivo  BIOMAC. Celkem bylo vylosováno 10 výherců, přičemž první tři získávají od nás výhru v podobě svého uskutečněného nákupu.
   VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEME.
   Detailnější informace o slosování naleznete ZDE!

   #biomac #teplodomova#brikety #pelety #jarniakce #losovani#vyherci #conakoupistovyhrajes

   PRODEJNA V JESENÍKU OPĚT OTEVŘENA (Aktualita 15.10.2023)

   Vážení zákazníci, znovu jsme pro Vás otevřeli prodejnu BIOMAC v Jeseníku na adrese Janáčkova 760/4, 790 01 Jeseník. Dřevní pelety a brikety můžete objednávat na telefonním čísle: +420 734 266 583. Více informací o prodejně na eshop.biomac.cz/jesenik

   #biomac #jesenik #prodejna #pelety #brikety #teplodomova #znovuotevreni


   ZVÝŠENÍ SAZBY DPH NA DŘEVNÍ PALIVA (Aktualita 03.10.2023)

   Poslechněte si rozhovor týkající se kritiky vládního návrhu na zvýšení sazby DPH na dřevní paliva. Rozhovor probíhal v prostorech České národní banky. Začátek rozhovoru - cca 4:30 min. po začátku !!

   #biomac #ceskapeleta #zvysenidph #dph #brikety #drevo #teplodomova #drevnipaliva


   FOR ARCH 2023 (Aktualita 14.09.2023)
   Zveme Vás na 34. mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH, který otevře své brány na výstaviště PVA Letňany Praha od příštího úterý až do soboty.
   Řešíte otázku rekonstrukci domu, stavbu bydlení nebo řešíte čím vytápět Váš stávající či nový domov? Pokud ANO, právě tento veletrh je určen pro Vás. Zastavte se za námi a přijďte se pobavit o palivech a jejich výhodách, také se můžete rovnou podívat i na kotle od předních českých výrobců, jakou jsou ROJEKBLAZE HARMONY Atmos Automatické kotle  EkoScrollengee ekobalance a další se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

   Veletrh trvá od úterý, tj 19.9.2023 až do soboty 23.9.2023. Více informací o veletrhu naleznete na oficiálních stránkách:https://forarch.cz/
   Elektronické vstupenky ZDARMA: https://forarch.cz/vystavovatel/voucher...

   #forarch #biomac #praha #spoluprace #pelety #brikety #atmos #blazeharmony #rojek #ekoscroll #uspornevytapeni


   ZEMĚ ŽIVITELKA 2023 (Aktualita 14.09.2023)

   Zítra odstartuje 49. ročník výstavy ZEMĚ ŽIVITELKA v Českých Budějovicích.

   Přijďte si prohlédnout kotle od předních českých výrobců, jako jsou ROJEK,Atmos,BLAZE HARMONY,OPOP kotlea dalších a rovněž zjistit více informací o doporučeném palivu. Veletrh trvá od čtvrtka 24.8.2023 až do úterý 29.8.2023.Více informací naleznete na oficiálních stránkách https://www.zemezivitelka.cz/
   Vstupenky lze zakoupit buď přímo na místě nebo také online - https://vcb.enigoo.cz/app/vystavisteCB/events/136

   #zemezivitelka #spoluprace #rojek #blazeharmony #OPOP #ponast #atmos #biomac #brikety #pelety #palivokekotli #uspornevytapeni


   KOTEL NA TUHÁ PALIVA SE SLEVOU (Aktualita 14.09.2023)

   KOTEL SE SLEVOU OD FIRMY ROJEKVýrobce kotlů ROJEKnabízí slevu ve výši 28 000 Kč při zakoupení kotle na tuhá paliva, a nejen to. Navíc ke kotli získáte 50 kg našich briket ENERGO HARD a k tomu 10% slevu na další nákup.

   Neváhejte a zakupte kotel se slevou. Akce platí do 31.8.2023.

   #akce #spoluprace #rojek #biomac #brikety #teplodomova #slevanakotel


   CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ (Aktualita 14.09.2023)

   Vážení zákazníci, v období od 24.7.2023 do 6.8.2023 bude prodejna na centrále v Brníčku uzavřena z důvodu celozávodní dovolené. Pro více informací v rámci otevírací doby ostatních poboček BIOMAC klikněte ZDE. Děkujeme za pochopení.

   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #biomacprodejny #dovolena #leto


   PRODEJNA BEROUN NA NOVÉ ADRESE (Aktualita 17.7.2023)

   Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu adresy prodejny BEROUN. Prodejna se nyní nachází v obci TRUBÍN, necelých 10 km od Berouna. NOVÁ ADRESA PRODEJNY: BIOMACBEROUN - TRUBÍN / Tovární 150 / 267 01 Trubín. Telefonní číslo i e-mail zůstaly beze změny.

   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #biomacprodejny #beroun #trubin


   SOUTĚŽ O NOVÝ KOTEL OPOP (Aktualita 29.5.2023)

   Pokud zvažujete koupi nového kotle, tak tu máme pro Vás zajímavou nabídku od společnosti OPOP. Každý, kdo v termínu od 15. května do konce června 2023 zakoupí kotel typu H4EKO-D nebo H4EKO-U se může zapojit do soutěže o kotel ZDARMA.  Více informací o soutěži naleznete přímo na stránkách výrobce kotlů OPOP.

   #biomac #spoluprace #brikety #sleva #kotelzakorunu #opop #soutez


   UZAVŘENÍ PRODEJNY BIOMAC ŘÍČANY (Aktualita 22.5.2023)

   Vážení zákazníci,

   chceme Vás informovat o ukončení prodejny BIOMAC Říčany. Prodejna bude naposledy otevřena v pátek, tj. 26.5.2023. Neváhejte a využijte poslední možnosti nákupu na této prodejně za jarní ceny. Poté pro další nákupy ekopaliva využijte prosím některou z našich okolních BIOMAC prodejen - Kbely, Černý Vůl, Sojovice či Kutná Hora. Kompletní přehled BIOMAC prodejen naleznete na www.biomac.cz/prodejny včetně veškerých kontaktních údajů. Děkujeme za pochopení. Váš BIOMAC tým.

   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #biomacprodejny #ricany #ukonceni


   K NOVÉMU KOTLI BIOPEL MINI PELETY ZDARMA (Aktualita 28.3.2023)

   75 kg pelet TOP A1 zdarma při zakoupení peletového kotle BIOPEL mini. Navíc k tomu získáte 10% slevu na další nákup ekopaliva. Jde o pelety v nejvyšší kvalitě ENplus A1. Smrkové hobliny bez kůry a chemických pojiv mají vysokou výhřevnost a minimální popelnatost. Pelety si můžete vyzvednout v kterékoli z více jak šedesáti prodejen Biomac v České republice.

   Nabídka peletových kotlů společnosti OPOP k nahlédnutí ZDE!

   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #blazeharmony #spoluprace #vyrobcekotlu

   JARNÍ AKCE ODSTARTOVALA (Aktualita 21.3.2023)

   Vážení zákazníci, opět po roce tu pro Vás máme JARNÍ AKCI, která přináší ty nejlepší ceny v roce. NAKUPTE PALIVO VÝHODNĚJI, NEŽ KDY JINDY. Ceny dřevěných briket a pelet spadly na minimum. SOUTĚŽ PLATÍ OD 21.3.2023 do vyprodání zásob.

   Současně s jarní akcí probíhá i oblíbená soutěž "Co nakoupíš, to vyhraješ"Zakupte během jarní akce brikety či pelety na jakékoliv prodejně BIOMAC v rámci ČR(pouze pro registrované zákazníky)a zařaďte se do slosování o topnou sezónu na další rok ZDARMA. Pokud jste našim stálým zákazníkem, nezapomeňte se zmínit o bonusových bodech za Vaše nákupy, které můžete přeměnit na další slevu z nákupu. Pokud ještě nejste členem,  zaregistrovat se můžete zdarma prostřednictvím registračního formuláře nebo na jakékoliv prodejně ČR osobně.

   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #jarniakce #akcniceny #soutez


   STAVOTECH OLOMOUC 2023 (Aktualita 20.3.2023)


   Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali společně se společností Biomac Energy nastavební a technický veletrh STAVOTECH 2023 v Olomouci ve dnech 23. - 25.3.2023. Najdete nás v přízemí pavilonu A. Více informací o veletrhu najdete na stránkách pořadatele http://www.omnis.cz/akce/stavotech-olomouc-217/.Těšíme se na Vaši návštěvu!

   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #jarniakce #akcniceny #stavotech #olomouc

   NOVÁ PRODEJNA BIOMAC ZNOJMO (Aktualita 28.2.2023)

   Opět jsme Vám blíž a jsme tu pro Vás po celé ČR 


   Novou pobočku/prodejnu BIOMAC Znojmo naleznete na adrese Kotkova 3524/22, 669 02 Znojmo, kde můžete zakoupit naše palivo od jednoho balíčku až po paletové množství s možností dopravy do domu. Otevřeno je každý pracovní den od 6:30 do 15 hod.
   KONTAKT NA PRODEJNU: prodejna.znojmo@biomac.cz / +420 731 920 510

   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #znojmo #novaprodejna


   FOR THERM PRAHA 2023 (Aktualita 01.2.2023)

   Veletrh krbů, kamen a kotlů

   Přijďte se inspirovat a dozvědět se o možnostech udržitelného a úsporného bydlení. Již 10. ročník veletrhu krbů, kamen a kotlů opět otevírá dveře návštěvníkům na výstavišti PVA Letňany v Praze. Přijďte se inspirovat a zjistit aktuální informace v oblasti vytápění, obnovitelných zdrojů a úspor energií. Volnou vstupenku na veletrh je možné získat po vyplnění formuláře https://for-therm.cz/vystavovatel/voucher?v=7429f5c36dda0bbcb592918045f0a77c . Vstupenka Vám pak automaticky přijde na uvedený e-mail. 
   • 9.2.2023 - 11.2.2023 / PVA Praha / Hala 2 / Stánek C12
   • ČT - PÁ: otevřeno od 10:00 do 18:00 hod. / SO: otevřeno od10:00 do 17:00 hod.
   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #fortherm #praha #pvaletnany


   INFOTHERMA OSTRAVA 2023 (Aktualita 01.2.2023)
   Již 28. roční mezinárodní výstavy InfoTherma otevírá dveře návštěvníkům. Přijďte se inspirovat a zjistit aktuální informace v oblasti vytápění, obnovitelných zdrojů a úspor energií. Volnou vstupenku na veletrh je možné získat po registraci na webu veletrhu https://www.infotherma.cz/volna-vstupenka-infotherma-2023/. Stačí vyplnit online formulář a vstupenka Vám bude automaticky zaslána ke stažení.
   • 23. - 26.1.2023
   • Výstaviště Černá Louka
   • Hala NA2 (druhé patro)
   • Stánek č.358
   • PO - ST: otevřeno od 09:00 do 18:00 hod. / ČT: otevřeno od 09:00 do 16:00 hod.
   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #infotherma #ostrava #cernalouka


   ŠŤASTNÉ A VESELÉ ... PŘEJE BIOMAC (Aktualita 19.12.2022)

   Vážení zákazníci, dovolte nám v tento vánoční čas Vám ze srdce poděkovat za Vaši přízeň. Na sklonku tohoto nelehkého roku si o mnoho více vážíme toho, že zůstáváte našimi stálými zákazníky. Za společnost BIOMAC s.r.o. Vám přejeme klidné vánoční svátky, hodně zdraví a štěstí do nového roku.


   #biomac #teplodomova #brikety #pelety #Vanoce #klid #pohoda

   Doporučené články

   Chcete nám něco sdělit o našich produktech nebo e-shopu? Neváhejte napsat.
   Zpráva byla odeslána

   Zobrazit košík

   Košík obsahuje nepovolené položky

   Košík je prázdný